انجام پایان نامه ارشد کتابداری تمامی گرایش ها + مشاوره رایگان ۲۴ ساعته

کتابداری
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک سربرگ اضافه کنید

  انجام پایان نامه کتابداری (librarianship)

  امروزه گرایش مردم به سمت کتاب و کتابخوانی بوده و به همین علت کتابخانه های بسیاری در حال تاسیس می باشند. این موضوع سبب شده تا نیاز وافری به فارغ التحصیلان رشته کتابداری احساس شود. رشته کتابداری از جمله رشته هایی است که دارای طرفداران خاص خود بوده و کارشناسان این رشته قادرند به افراد مختلف کمک کنند تا اطلاعات مناسبی را کسب نمایند.

  بسیاری از افراد بر این باورند که رشته کتابداری رشته ای بسیار راحت بوده و صرفاً با چند ساعت مطالعه در روز می توان فارغ التحصیلی رشته کتابداری را کسب نمود! در حالی که این موضوع حقیقت نداشته و رشته کتابداری و انجام پایان نامه ارشد کتابداری از جمله رشته های پر پیچ و خمی است که فارغ التحصیلان خود را با پیچیدگی های بسیاری مواجه می سازد. در ادامه به انجام پایان نامه کتابداری خواهیم پرداخت!

  تیم متخصص کافه یادداشت، با تضمین کیفیت و تحویل به موقع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان برای انجام پایان نامه دانشگاهی می باشد. با اعتماد به تیم ما، پایان نامه ایده‌آل خود را ارائه کنید. راهنمایی متخصصان ما در انتظار شماست. با شماره 09359816287 در تماس باشید.

  با توجه به جذابیت رشته کتابداری دانشجویان بسیاری خواهان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای این رشته می شوند که به همین علت رشته های پرطرفدار در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در دانشگاه های مختلف ارائه می گردد. یکی از موارد ضروری برای کسب فارغ التحصیلی رشته کتابداری آن است که شما موفق به انجام پایان نامه کتابداری شوید.

  گرایش های رشته کتابداری کارشناسی ارشد و دکتری

  با توجه به آن که رشته کتابداری دارای علاقه مندان بسیاری بوده و بسیاری از افراد و فارغ التحصیلان کارشناسی رشته کتابداری مایل به ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای این رشته هستند امکان ادامه تحصیل در این رشته های دانشگاهی در کشور ایران و بسیاری از کشورهای خارجی امکان پذیر شده است.

  رشته دانشگاهی همانند بیشتر رشته های دانشگاهی دیگر با پیشرفته علم به میزان چشمگیری پیشرفت کرده و تمامی کشورهای دنیا برای به روز بودن علم خود و پیشرفت در تمامی زمینه ‌ها به کارشناسان رشته حسابداری نیاز دارند.

  گرایش های رشته دانشگاهی کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی به شرح زیر می باشند:

  انجام پایان نامه کتابداری

  یکی از مهم ترین بخش های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته کتابداری انجام پایان نامه است. این بخش بدون انجام پایان نامه کتابداری قادر به فارغ التحصیلی از این رشته جذاب و منحصر به فرد نخواهید شد. بنابراین باید از زمانی که موفق به اخذ پذیرش دانشگاهی کارشناسی ارشد و دکترای کتابداری می‌ شوید خود را برای انجام پایان نامه کتابداری آماده کنید.

  انجام پایان نامه ارشد کتابداری
  انجام پایان نامه کتابداری دارای اصول و قواعدی است که در صورت آگاهی از آن ها و احاطه کامل می توانید به راحتی از پس آن برآمده و خود را در میان فارغ التحصیلان موفق رشته کتابداری بیابید. اما این کار ملزم آن است که به خم و چم کار آشنا بوده و بتوانید به خوبی مراحل مختلف آن را پشت سر بگذارید.

  در ادامه مجموعه ای از مراحلی که برای انجام پایان نامه کتابداری ضروری است را به شما توضیح می دهیم تا چراغ راهی برای شما پژوهشگران عرصه علم کتابداری باشد.

  انتخاب موضوع برای پایان نامه کتابداری

  نخستین قدم برای انجام پایان نامه آن است که به انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد کتابداری پرداخته و این کار را با دقت و وسواس هرچه بیشتر انجام دهید. انتخاب موضوع برای پایان نامه کتابداری نخستین خشت بوده و اهمیت بسیار زیادی دارد؛ به گونه ای که می‌ تواند آینده شغلی و تحصیلی شما را تعیین نموده و مسیر آینده شما را مشخص کند.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,10237′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-lgdv0m’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه ارشد علوم اجتماعی تمامی گرایشات + مشاوره رایگان
  [/av_promobox]

  بنابراین برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد کتابداری تا می توانید در منابع مختلف علمی تحقیق و جستجو نموده و موضوع پایان نامه خود را با آگاهی کامل انتخاب کنید. انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد کتابداری توجه کنید که به موضوع موردنظر علاقه‌ مند بوده و تسلط و توانایی های خود را در حوزه مورد نظر مورد توجه قرار دهید.

  موضوع پایان نامه کتابداری باید کاملاً به روز بوده و کاربردی باشد و به علاوه انجام تحقیقات آن از نظر عملی امکان پذیر بوده و قادر باشید که با استفاده از روش های مختلف به نتایج دست پیدا کنید. برای انتخاب موضوع می توانید به اساتید گروه آموزشی خود مراجعه کرده و یا از سایر افراد متخصص رشته کتابداری راهنمایی دریافت کنید.

  نوشتن پروپوزال کتابداری

  نوشتن پروپوزال کتابداری با رعایت اصول و به صورت حرفه ای از جمله مهم ترین مواردی است که در انجام پایان نامه کتابداری باید مورد توجه قرار گیرد. در پروپوزال کتابداری باید به خوبی فرضیه ها، اهداف، مسئله و روش ها تعیین گردد‌. برای نوشتن پروپوزال باید منابع بسیاری را مورد بررسی قرار داده و تحقیقات بسیاری حول محور پایان نامه خود انجام دهید. یک پروپوزال کامل و علمی سبب می شود که بعد از در طی مراحل مختلف انجام پایان نامه دچار مشکل نشده و غافلگیر نشوید.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,7533′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-2ujfn9′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بهتر است بخوانید!

  انجام پروپوزال ارشد و تز دکتری با راحت ترین و سریع ترین روش ممکن!
  [/av_promobox]

  نوشتن پایان نامه کتابداری

  پایان نامه کتابداری همانند سایر پایان نامه های رشته های دیگر دارای اصول و قواعدی بوده و از ۵ فصل به شرح زیر تشکیل شده است:

  پایان نامه کتابداری
  مقدمه

  فصل اول مقدمه بوده و اهداف تحقیق و زیاد در این فصل مورد بررسی قرار گرفته و شما می توانید هدف خود را از انجام این پژوهش و مسئله موجود در فصل نخستین شرح دهید.

  پیشینه پژوهش

  این فصل منحصر به بررسی پژوهش های پیشین بوده و تحقیقاتی که در گذشته حول محور موضوع پایان نامه شما انجام شده است در فصل دوم مورد بررسی قرار می گیرد.

  مواد و روش ها

  در فصل سوم مجموعه ای از مواد و روش ها که برای انجام پایان نامه کتابداری مورد استفاده قرار می گیرند نوشته می شود. شما می توانید داده های جمع آوری شده و مجموعه ای از نرم افزارها و برنامه هایی که برای انجام پایان نامه خود از آن ها استفاده می کنید را در این فصل بنویسید.

  نتایج

  نهایت نتایجی که در پژوهش های شما به دست آمده و حاصل استفاده از مواد و روش ها می باشد در فصل چهارم ذکر می شوند. توجه کنید که تفسیر نتایج در فصل چهارم انجام شده و نتایج حاصل از تحقیق خود را باید در فصل بعد تفسیر کنید.

  تفسیر و بحث

  تفسیر نتایج حاصل از پژوهش در فصل پنجم انجام شده و شما می توانید در این فصل در خصوص بررسی نتایج حاصل از پژوهش های سایر پژوهشگران با پایان نامه خود صحبت نموده و موضوعاتی را برای تحقیقات پژوهشگران آینده پیشنهاد کنید.

  جلسه دفاع از پایان نامه کتابداری

  اکنون که انجام پایان نامه کتابداری خود را به اتمام رسانده اید نوبت به آن رسیده است که در یک جلسه حرفه ای و علمی با ارائه یک پاورپوینت قوی اقدام به دفاع از موضوع پایان نامه خود نموده بعد تمامی کارهایی را که برای انجام پایان نامه کتابداری خود کرده اید را برای اساتید داور و حاضرین در جلسه توضیح دهید.

  نوشتن پایان نامه کتابداری

  این جلسه با هدف اثبات کاربردی بودن پایان نامه شما و عدم هرگونه سرقت علمی انجام شده و سرنوشت ساز ترین مرحله انجام پایان نامه کتابداری است. یک دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری باید بتواند به خوبی در مقابل اساتید داور از موضوع پایان نامه خود به خوبی دفاع کرده و به سوالات اساتید داور و افراد حاضر در جلسه به خوبی پاسخ گوید.

  پاسخ دادن به سوالات مطرح شده در جلسه دفاع می تواند تسلط و احاطه شما بر موضوع پایان نامه را نشان داده و اثبات کند که تمامی مراحل پایان نامه توسط شخص شما انجام شده و برای انجام آن اقدام به هیچ گونه سرقت علمی و ادبی نموده اید.

  سخن پایانی

  انجام پایان نامه کتابداری برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته ضروری بوده و بدون گذر از این مرحله نمی ‌توان مدرک فارغ التحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری را از آن خود کرد.

  کافه یادداشت

  تیم پژوهشی کافه یادداشت کار خود را از سال ۱۳۸۹ به مدیریت آقای احسان عطایی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه امام رضا (ع) مشهد آغاز کرد؛ زمینه فعالیت های این تیم از ترجمه و خلاصه سازی شروع شده و به مشاوره در انجام پروپوزال، پایان نامه، مقالات دانشگاهی و سمیناری ختم می شود.

  با توجه به آن که انجام پایان نامه کتابداری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و سرنوشت دانشجویان در گرو انجام پایان نامه است، به شما پیشنهاد می کنیم که از راهنمایی و مشاوره های افراد متخصص و اساتید این علم استفاده کنید. به علاوه شما می توانید در تمامی مراحل انجام پایان نامه کتابداری با تیم حرفه ای کافه یادداشت تماس برقرار کرده و راهنمایی های کاربردی را از ایشان دریافت کنید.

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ در چه مرحله‌ای از تحقیق باید آن را بنویسیم؟
  پایان نامه

  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ + راهنمای تکمیلی

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟
  پایان نامه

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟ [سنوات ترم 4]

  نقش و اهمیت استاد راهنما در پایان نامه
  پایان نامه

  وظایف استاد راهنما در پایان نامه [مشاوره پایان نامه]

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟
  پایان نامه

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟

  روش جمع‌آوری داده‌ در انجام پایان‌نامه
  پایان نامه

  روشهای جمع‌آوری داده‌ و داده سازی پایان‌نامه در کافه یادداشت ارائه شد!

  پایان نامه

  تاثیر نمره پایان نامه ارشد در معدل کارشناسی چقدر است؟

  پایان نامه

  انواع پرسشنامه برای پایان نامه ارشد و دکتری + انجام پرسشنامه پایان نامه

  پروپوزال و پیش پروپوزال چه تفاوتی دارند؟
  پایان نامه

  تفاوت پروپوزال و با پیش پروپوزال + انجام پیش پروپوزال

  روش صحیح منبع نویسی پایان نامه
  پایان نامه

  منبع نویسی پایان نامه توسط کافه یادداشت ارائه شد!

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
  پایان نامه

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد [دانلود رایگان]