انجام پایان نامه ارشد آمار در تمامی گرایشات + پشتیبانی 24 ساعته رایگان!

statistic thesis
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک سربرگ اضافه کنید

  پایان نامه ارشد آمار (Statistics Thesis)

  از علم آمار برای جمع آوری، تجزیه و تحلیل اطلاعات ارقامی استفاده می شود. نقش رشته آمار در پژوهش های علمی غیر قابل انکار است؛ زیرا که در هر کدام از گرایش های علوم مختلف به ناچار سر و کار ما به جمع آوری، پردازش، تجزیه و تحلیل اطلاعات، تفسیر نتایج و… خواهد افتاد. فارغ التحصیلان رشته آمار قادر خواهند بود به عنوان کارشناس آمار در ادارات و شرکت های مختلف مشغول به کار شده و با استفاده از مفاهیم برنامه ها و تحلیل های آماری به تجزیه و تحلیل داده ها پرداخته و اطلاعات مراکز مختلف را مورد بررسی قرار دهند. اما بهتر است بدانید که فارغ التحصیلی دانشجویان این رشته در گرو انجام پایان نامه ارشد آمار است!

  از دیگر خدمات بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد می توان به ترجمه فارسی به انگلیسی تضمینی، انجام پایان نامه ارشد و اصلاح پایان نامه ارشد اشاره کرد، اگر در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه نیز مشکل دارید می توانید با ما تماس بگیرید: 09359816287 – 09039406287

  پایان نامه ارشد آمار

  گرایش های رشته آمار برای انجام پایان نامه آمار

  گرایش های آمار در مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر هستند:

  • گرایش آمار ریاضی (نظری)
  • گرایش آمار اقتصادی و اجتماعی
  • گرایش آمار بیمه (اکچواری)
  • گرایش آمار زیستی
  • گرایش آمار رسمی
  • گرایش علم داده

  انجام پایان نامه آمار

  اکنون که به درک صحیح از گرایش های رشته آمار رسیدید، نوبت آن رسیده است که انجام پایان نامه ارشد آمار و انجام پایان نامه دکترای آمار را آغاز کنیم. پیش از انجام پایان نامه آمار لازم است بدانید که دانشجویان این رشته باید به علم ریاضیات مسلط بوده و آگاه باشند که تمامی مباحثی که در رشته آمار مطرح می شود به ریاضی مربوط است.

  یک دانشجوی ارشد و یا دکتری آمار باید دارای قدرت تجزیه و تحلیل فوق العاده قوی بوده و تسلط کاملی بر ریاضی داشته باشد. از آن جایی که دانشجویان رشته آمار با نرم افزارهای مختلفی برای تجزیه و تحلیل داده های خود سر و کار دارند، لازم است که به طور کامل به کامپیوتر مسلط بوده و علاقه زیادی به انجام تحقیق و پژوهش داشته باشند.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,10004′ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-2s23tq’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه ارشد بهداشت محیط در تمامی گرایشات + پشتیبانی 24 ساعته!
  [/av_promobox]

  نرم افزارهای مورد استفاده برای انجام پایان نامه ارشد آمار

  نرم افزار هایی وجود دارند که برای انجام پایان نامه آمار ناچار به استفاده از آن ها خواهید شد. این نرم افزارها عبارتند از:

  • SPSS
  • SAS
  • MINITAB
  • MATHCOD
  • MSTAT – C
  • Mathmatica
  • Scilab
  • و…

  با انتخاب موضوع قدم در راه آغاز انجام پایان نامه آمار بگذارید!

  نخستین قدم برای انجام پایان نامه ارشد آمار، انتخاب موضوع برای پایان نامه آمار است. برای انتخاب یک موضوع کاربردی و موثر باید موارد و نکات زیادی را مورد توجه قرار داد. مهم ترین موضوعی که باید مدنظر قرار دهید؛ توانایی ها و امکانات فردی خود مانند توانایی تجزیه و تحلیل، توانایی برقراری ارتباط با جامعه آماری و… است.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,9854′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-b1dge’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه ارشد ریاضی تمامی گرایشات + پشتیبانی 24 ساعته رایگان
  [/av_promobox]

  به علاوه به جدید بودن موضوع برای پایان نامه آمار خود توجه کرده و موضوع شما باید کاملاً نوآورانه باشد. موضوع پایان نامه باید منطقی بوده و دارای کاربرد برای جامعه باشد. در هنگام انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد آمار توجه کنید که امکان ادامه پژوهش های بیشتر در همان زمینه برای سایر پژوهشگران فراهم بوده و بتوانید پیشنهاد های جدیدی را از دل پژوهش خود برای پژوهشگران آتی مطرح کنید.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,7533′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-2ujfn9′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بهتر است بخوانید!

  انجام پروپوزال ارشد و تز دکتری با راحت ترین و سریع ترین روش ممکن!
  [/av_promobox]

  انجام پایان نامه ارشد آمار

  نگارش پروپوزال رشته آمار

  برای نگارش پروپوزال باید ابتدا اقدام به دانلود فرم پروپوزال از سایت دانشگاه خود نمایید. پس از دانلود فرم پروپوزال مشاهده خواهید کرد که پروپوزال به بخش های مختلفی تقسیم بندی شده است. بخش های مختلف پروپوزال رشته آمار به شرح زیر هستند:

  1. بیان مسئله و موضوع تحقیق
  2. اهمیت و ضرورت موضوع پژوهش
  3. زمینه و تاریخچه مختصری از موضوع پژوهش
  4. اهداف تحقیق
  5. متغیرها
  6. فرضیه های تحقیق
  7. سوال های ویژه تحقیق
  8. جامعه و نمونه آماری پژوهش
  9. قلمرو پژوهش
  10. روش گردآوری داده ها
  11. روش تجزیه و تحلیل داده ها
  12. محدودیت های پژوهش
  13. تعریف واژه ها و اصطلاحات

  هر کدام از بخش های ذکر شده در فوق لازم است که بر اساس منابع کاملاً علمی و به صورت دقیق به نگارش درآمده و بتواند پاسخ مناسبی برای هر کدام از عنوان های آن باشد. پروپوزال در واقع بخشی از کار است که چگونگی انجام پایان نامه آمار شما را مشخص می کند.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,9814′ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-35xahq’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  از دیگر خدمات تیم کافه یادداشت!

  مشاوره در انجام پایان نامه مهندسی شهرسازی مقطع ارشد و دکتری تمامی گرایشات با پشتیبانی 24 ساعته!
  [/av_promobox]

  نوشتن پایان نامه ارشد آمار

  برای نوشتن پایان نامه آمار مانند تمامی پایان نامه های دیگر باید اطلاعات و داده های خود را در پنج فصل بگنجانید. استفاده از نرم افزارهای موجود و کاربردی برای رشته آمار در کنار نوشتن پایان نامه الزامی است. هر پایان نامه آمار از بخش های زیر تشکیل شده است:

  1. مقدمه: در این فصل توضیح مختصری در خصوص عنوان پایان نامه و اهمیت آن داده و به بیان حل مسئله و کاربردی که پایان نامه شما برای حل مشکل خواهد داشت می پردازید.
  2. پیشینه پژوهش: فصل دوم پایان نامه مختص به ذکر توضیحاتی در خصوص پیشینه پژوهش و کارهایی است که پژوهشگران پیش از شما حول محور موضوع مورد نظر انجام داده اند.
  3. مواد و روش ها: در این بخش داده های اولیه و روش هایی که برای انجام پایان نامه مورد استفاده قرار گرفته اند بررسی می شود.
  4. نتایج: فصل چهارم منحصر به اعلام نتایج حاصل از آزمایشات و تحقیقات فصل سوم است. دقت نمایید که در این بخش هیچ گونه توضیحی در خصوص تحلیل نتایج داده نمی شود.
  5. بحث و تفسیر: فصل پنجم راهنمای دیگر پژوهشگران بوده و می تواند به عنوان چراغی راه پژوهش و مسیر آینده آن ها را روشن نماید. در این فصل به تفسیر نتایج پرداخته و کارهایی که در آینده می توان در ادامه پژوهش شما انجام داد را بیان می کند.

  انجام پایان نامه آمار

  جلسه دفاع از پایان نامه آمار

  حاصل تمامی تحقیقات و پژوهش های شما در طی ۲۰ دقیقه و در جلسه دفاع از پایان نامه توسط یک پاورپوینت کاملا حرفه ای و مناسب ارائه خواهد شد. هر دانشجوی ارشد باید قادر باشد تا در جلسه دفاع از پایان نامه با بیانی شیوا و رسا به دفاع از موضوع پایان نامه خود پرداخته و بتواند اساتید داور و حضار را بر کاربردی بودن پایان نامه خود قانع سازد.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,5920′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-3657pd’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بهتر است بخوانید!

  انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد و رساله دکتری (از پروپوزال تا روز دفاع)
  [/av_promobox]

  جمع بندی

  انجام پایان نامه ارشد آمار و انتخاب موضوع برای پایان نامه آمار دارای پیچ و خم های بسیار زیادی بوده و در صورتی که ناشیانه در هر کدام از موارد ذکر شده عمل نمایید ممکن است چندین ماه و حتی چندین سال از وقت خود را هدر داده و آینده تحصیلی و شغلی خود را به خطر بیندازید. به همین علت لازم است که در انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد آمار نهایت دقت و توجه را به کار برده و در صورت امکان از متخصصین و اساتید این علم راهنمایی دریافت کنید. فراموش نکنید که در هر کدام از مراحل انجام پایان نامه آمار و انتخاب موضوع برای پایان نامه آمار متخصصان تیم

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ در چه مرحله‌ای از تحقیق باید آن را بنویسیم؟
  پایان نامه

  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ + راهنمای تکمیلی

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟
  پایان نامه

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟ [سنوات ترم 4]

  نقش و اهمیت استاد راهنما در پایان نامه
  پایان نامه

  وظایف استاد راهنما در پایان نامه [مشاوره پایان نامه]

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟
  پایان نامه

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟

  روش جمع‌آوری داده‌ در انجام پایان‌نامه
  پایان نامه

  روشهای جمع‌آوری داده‌ و داده سازی پایان‌نامه در کافه یادداشت ارائه شد!

  پایان نامه

  تاثیر نمره پایان نامه ارشد در معدل کارشناسی چقدر است؟

  پایان نامه

  انواع پرسشنامه برای پایان نامه ارشد و دکتری + انجام پرسشنامه پایان نامه

  پروپوزال و پیش پروپوزال چه تفاوتی دارند؟
  پایان نامه

  تفاوت پروپوزال و با پیش پروپوزال + انجام پیش پروپوزال

  روش صحیح منبع نویسی پایان نامه
  پایان نامه

  منبع نویسی پایان نامه توسط کافه یادداشت ارائه شد!

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
  پایان نامه

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد [دانلود رایگان]