انجام پایان نامه معماری ارشد و دکتری تمام گرایشات + مشاوره رایگان 24 ساعته

architecture dissertation
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک سربرگ اضافه کنید

  انجام پایان نامه معماری تمام گرایشات

  حساسیت های بسیاری در بین دانشجویان مقطع ارشد و دکترا رشته مهندسی معماری وجود دارد که سبب شده تا انتخاب موضوع برای آنان اندکی دشوار گردد. با توجه به آن که هر شخص تنها برای یک بار است که نگارش پایان نامه را انجام داده و از پایان نامه خود دفاع می نمایند، لازم است که از افراد متخصص و حرفه ای برای انتخاب موضوع پایان نامه خود کمک گیرد.

   دانشجو بدین وسیله می تواند فرایندهای موضوع پایان نامه معماری، نگارش پروپوزال، انجام پایان نامه معماری و نگارش پایان نامه مهندسی معماری را در زمانی کوتاه تر به اتمام برساند. در این مقاله به شما کمک می کنیم تا پایان نامه معماری خود را به صورت حرفه ای انجام دهید.انجام پایان نامه معماری

  برای مشاوره در پایان نامه و انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد با ما تماس بگیرید: 09359816287

  گرایش های مهندسی معماری

  اولین قدم برای انجام پایان نامه معماری انتخاب موضوع پایان نامه معماری است. برای آن که بتوانید موضوع پایان نامه خود را انتخاب کنید لازم است که گرایش ‌های مهندسی معماری را شناخته و بر اساس علاقه و تخصص خود از میان گرایش های موجود یک گرایش را انتخاب کرده و موضوع پایان نامه خود را متناسب با گرایش مورد نظر انتخاب کنید. گرایش های مهندسی معماری به شرح زیر هستند:

  • مهندسی معماری منظر
  • مهندسی معماری اسلامی
  • مطالعات معماری ایران
  • بازسازی پس از سانحه
  • معماری داخلی

  انتخاب موضوع برای پایان نامه معماری

  پس از آن که گرایش مورد علاقه خود را انتخاب نمودید زمان آن رسیده است که موضوع پایان نامه خود را انتخاب کنید! یکی از اصلی ترین موضوعاتی که می تواند مسیر آینده شغلی و پژوهشی شما را تعیین‌ نماید، انتخاب موضوع برای پایان نامه معماری است. بنابراین تاکید می‌کنیم که در انتخاب موضوع برای پایان نامه معماری عجله را کنار گذاشته و با تحقیقات بسیار اقدام به انتخاب موضوع برای پایان نامه خود نمایید.

  برای این کار می توانید از دانلود پایان نامه معماری کار خود را آغاز کرده و با مطالعات و جستجوهای فراوان، موضوع پایان نامه معماری خود را انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که برای انتخاب موضوع پایان نامه معماری می توانید از افراد متخصص و حرفه ای از جمله اساتید راهنما، مشاور و سایر افرادی که دارای تخصص در رشته معماری و گرایش مورد نظر شما هستند کمک بگیرید.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,7154′ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-qd9qnc’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  کاهش درصد همانندجویی + راه کارهای رفع مشکل همانندجو!
  [/av_promobox]

  بهترین موضوعات برای پایان نامه معماری موضوعاتی هستند که تکراری نبوده و بر اساس ایده های نوین و خلاقانه شکل گیرند. موضوعات مورد نظر باید کاملاً حرفه ای بوده و موضوع آن از شفافیت کامل برخوردار باشد. برای انتخاب بهترین موضوع برای پایان نامه معماری خود می توانید از تیم حرفه ای و متخصص کافه یادداشت مشاوره بگیرید.

  آیا می دانید ما به عنوان بهترین موسسه انجام پایان نامه ارشد و مشاوره پایان نامه شناخته شده ایم؟

  نوشتن پروپوزال معماری ارشد

  پس از آن که با جستجو های فراوان و اخذ مشاوره های کاربردی از اساتید و متخصصان رشته معماری، موضوع پایان نامه معماری شما مشخص شد باید برای انجام پروپوزال ارشد اقدام کنید. برای نوشتن پروپوزال باید از بخش مقدمه آغاز کرده و ایده کلی طرح پژوهشی خود را بیان کنید.

  نوشتن پروپوزال معماری

  به عبارتی دیگر باید اهمیت موضوع پایان نامه خود را مشخص کرده و به سوالاتی که قرار است در این پایان نامه به آن ها پاسخ داده شود پرداخت. موضوع انتخاب شده توسط شما برای انجام پایان نامه باید بتواند نظر اساتید داور را جلب نماید. در پروپوزال از بخش های پیشینه پژوهش و مواد و روش ها نباید غافل شد و این نکته لازم به ذکر است که تمامی این موارد باید با رفرنس های معتبر ذکر شوند.

  انجام پایان نامه معماری (architecture dissertation)

  پس از آن که پروپوزال شما با موفقیت به تصویب گروه آموزشی دانشگاه شما رسید، زمان آن رسیده است که اقدامات لازم جهت آغاز به کار انجام پایان نامه خود را انجام دهید. در این مرحله نیاز است که اطلاعات و داده های لازم جهت انجام پایان نامه معماری خود را جمع آوری کرده و با استفاده از مواد لازم و روش های معتبر پایان نامه خود را آغاز کنید.

  دقت نمایید که انجام پایان نامه معماری امری بسیار حساس بوده و کوچک ترین اشتباه می تواند به یک نتیجه افتضاح منجر شود. بنابراین لازم است تحقیقات کافی در این زمینه به عمل آورده و با تسلط کامل بر موضوع پایان نامه اقدام به انجام آن نمایید.

  نگارش پایان نامه معماری

  نگارش پایان نامه معماری

  پایان نامه رشته معماری از پنج فصل تشکیل شده و با مقدمه آغاز می گردد. در بخش مقدمه پژوهشگر باید به بیان کلیات تحقیق و طرح خود پرداخته و با آن چه که در پروپوزال ذکر نموده است منطبق سازد. در فصل دوم پایان نامه، دانشجویان مقطع ارشد و دکترای معماری در خصوص پیشینه تحقیق خود صحبت کرده و تحقیق هایی که در گذشته در زمینه پژوهش آن ها انجام شده را ذکر نموده و نتایج آن را ثبت می‌کنند.

  فصل سوم همان فصلی است که روش تحقیق انجام پایان نامه معماری در آن ذکر می شود. در این فصل به طور کامل در خصوص روش های جمع آوری اطلاعات، متغیر ها و ابزارهای اندازه گیری صحبت شده و روش های آماری که برای پژوهش مورد استفاده قرار گرفته است معرفی می گردد.

  فصل چهارم مربوط به یافته های تحقیق بوده و پژوهشگر با استفاده از نمودار و جدول ‌های آماری نتایج را به وضوح مشخص می نماید. فصل پنجم مربوط به خلاصه کل فصل های قبلی پایان نامه بوده و در این فصل به مقایسه با پژوهش ها و تحقیقات سایر افراد پرداخته می شود.

   

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,9528′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-3alys8′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  خدمات دیگر کافه یادداشت!

  انجام پایان نامه مهندسی صنایع در تمامی گرایشات + مشاوره در انتخاب موضوع به صورت 24 ساعته
  [/av_promobox]

   

  جلسه دفاع از پایان نامه

  در نهایت پس از انجام مراحل فوق به جلسه دفاع از پایان نامه می ‌رسید که این جلسه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و لازم است تا در زمان محدود نظر بتوانید آن طور که شایسته است از پایان نامه خود دفاع کرده و پاسخگوی سوالات اساتید داور و سایر افراد حاضر در جلسه باشید. استفاده از فایل پاورپوینت جذاب و حرفه ای در کنار فن بیان مناسب می تواند به موفقیت شما منجر گردد.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,9846′ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-1x9cf4′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه معماری داخلی در مقطع ارشد و دکتری!
  [/av_promobox]

  کلام آخر

  پایان نامه یکی از مراحلی است که برای اخذ مدرک فارغ التحصیلی دوره ارشد و دکترا ضروری بوده و موضوع آن ارتباط مستقیمی با آینده تحصیلی و شغلی شما خواهد داشت. با انتخاب یک موضوع مناسب برای پایان نامه معماری قادر خواهید بود تا پذیرش دانشگاه های خارجی را به دست آورده و یا مشاغل در شرکت های معتبر را کسب نمایید. برای اخذ مشاوره برای انجام پایان نامه معماری تمام گرایشات با کافه یادداشت در تماس باشید.

  [gravityform id=”9″ title=”true” description=”true”]

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ در چه مرحله‌ای از تحقیق باید آن را بنویسیم؟
  پایان نامه

  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ + راهنمای تکمیلی

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟
  پایان نامه

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟ [سنوات ترم 4]

  نقش و اهمیت استاد راهنما در پایان نامه
  پایان نامه

  وظایف استاد راهنما در پایان نامه [مشاوره پایان نامه]

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟
  پایان نامه

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟

  روش جمع‌آوری داده‌ در انجام پایان‌نامه
  پایان نامه

  روشهای جمع‌آوری داده‌ و داده سازی پایان‌نامه در کافه یادداشت ارائه شد!

  پایان نامه

  تاثیر نمره پایان نامه ارشد در معدل کارشناسی چقدر است؟

  پایان نامه

  انواع پرسشنامه برای پایان نامه ارشد و دکتری + انجام پرسشنامه پایان نامه

  پروپوزال و پیش پروپوزال چه تفاوتی دارند؟
  پایان نامه

  تفاوت پروپوزال و با پیش پروپوزال + انجام پیش پروپوزال

  روش صحیح منبع نویسی پایان نامه
  پایان نامه

  منبع نویسی پایان نامه توسط کافه یادداشت ارائه شد!

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
  پایان نامه

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد [دانلود رایگان]