انجام پایان نامه مدیریت هتلداری تمامی گرایش ها + مشاوره ۲۴ ساعته!

انجام پایان نامه مدیریت هتلداری تمامی گرایش ها + مشاوره ۲۴ ساعته!
فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک سربرگ اضافه کنید

  پایان نامه ارشد مدیریت هتلداری (Hotel Management)

  بر اساس آمارهای منتشر شده، ایران در زمره ۱۰ کشور برتر گردشگری در دنیا واقع شده و صنعت گردشگری نقش قابل توجهی در اقتصاد ایران ایفا می نماید. باید توجه کرد که موضوع جذب گردشگر از اسکان گردشگران جدا نبوده و هنگامی که گردشگران خارجی به ایران وارد می شوند نیازمند به اسکان در هتل ها و مهمان سراهایی در خور شأن و مطابق با استانداردهای جهانی می باشند. در ادامه به حوزه انجام پایان نامه مدیریت هتلداری خواهیم پرداخت!

  تیم متخصص کافه یادداشت، با تضمین کیفیت و تحویل به موقع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان برای انجام پایان نامه دانشگاهی می باشد. با اعتماد به تیم ما، پایان نامه ایده‌آل خود را ارائه کنید. راهنمایی متخصصان ما در انتظار شماست. با شماره 09359816287 در تماس باشید.

  به همین منظور رشته ای تحت عنوان مدیریت هتلداری در دانشگاه های کشور تدریس شده که دانشجویان این رشته در طول تحصیل با مفاهیمی همانند مراکز اقامتی، روش های مدیریتی، رزرواسیون، اصول ارائه خدمات به مسافرین، شناسایی خوراک ها و دسرها، حسابرسی هتل، بازاریابی و جذب توریست، فرهنگ ملل، کار با نرم افزارهای هتلداری و… آشنا می شوند. جذابیت بالا و شگفتی های بسیاری که در این رشته وجود دارد سبب شده است تا دانشجویان بسیاری مایل به ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای مدیریت هتلداری باشند.

  گرایش های رشته ارشد مدیریت هتلداری

  رشته هتلداری در مقطع کارشناسی تنها دارای یک گرایش هتلداری بوده و این رشته در مقطع کارشناسی در ایران در حدود چهار سال و طی هشت ترم تدریس می شود.

  متاسفانه گرایش های رشته مدیریت هتلداری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در ایران به صورت کامل تدریس نشده و دانشجویان فارغ التحصیل کارشناسی تنها می توانند در گرایش جهانگردی در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل نمایند.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,10278′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-3wknvt’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه ارشد کتابداری تمامی گرایشات + مشاوره رایگان
  [/av_promobox]

  انجام پایان نامه مدیریت هتلداری

  پایان نامه نویسی و انجام پایان نامه مدیریت هتلداری یکی از مهم ترین بخش هایی است که برای اخذ مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مدیریت هتلداری به آن نیاز دارید. به همین علت لازم است که کاملاً با نحوه نگارش پایان نامه آشنا شده و برای انجام پایان نامه خود از آن استفاده کنید.

  نخست این موضوع را مدنظر قرار دهید که چرا می خواهید پایان نامه مدیریت هتلداری را انجام داده و چه افرادی مخاطب شما هستند. پایان نامه مدیریت هتلداری عموماً برای دانشجویان در تمامی سنین رشته شما نوشته شده و به همین دلیل افراد مخاطب شما باید از دانش و تجربه پایه برخوردار باشند.

  پیش از آن که مراحل انجام پایان نامه مدیریت هتلداری را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم لازم است این نکته را گوشزد کنیم که مخاطبان خود را با گفتن و نوشتن مطالب غیرضروری خسته نکرده و سعی کنید که مطالب تکراری را به پایان نامه خود اضافه نکنید.

  انجام پایان نامه هتلداری

  انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد مدیریت هتلداری

  نخستین قدم برای انجام پایان نامه مدیریت هتلداری آن است که یک موضوع مناسب برای پایان نامه خود انتخاب کنید. انتخاب موضوع برای پایان نامه ارشد مدیریت هتلداری بسیار حائز اهمیت بوده و باید بررسی و مطالعه خود را از پژوهش ها مقالات و پایان نامه های پیشین آغاز کنید.

  پیش از انتخاب موضوع برای پایان نامه مدیریت هتلداری یک پرسش پژوهشی بی نقص را انتخاب کرده و بدین وسیله در وقت خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید. سوالی که از خود می پرسید می توانند جهت انجام پایان نامه مدیریت هتلداری را انتخاب کرده و در انتخاب موضوع به شما کمک کند.

  موضوع انتخاب شده برای پایان نامه مدیریت هتلداری باید یونیک بوده و از انتخاب موضوعات تکراری باید خودداری کرد. برای اطمینان از تکراری نبودن موضوع برای پایان نامه مدیریت هتلداری می توانید به وب سایت ایرانداک مراجعه کرده و تکراری نبودن موضوع خود را از این سایت استعلام نمایید.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,10444′ link_target=’_blank’ hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-pk1d2h’ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام پایان نامه صنایع دستی تمامی گرایشات + پشتیبانی 24 ساعته!
  [/av_promobox]

  نوشتن پروپوزال ارشد مدیریت هتلداری

  پس از انتخاب و تایید موضوع پایان نامه مدیریت هتلداری توسط استاد راهنما نوشتن پروپوزال مدیریت هتلداری آغاز می شود. پروپوزال در واقع پیش نویس پژوهش شما بوده که در آن موضوع پایان نامه خود را معرفی نموده، اهمیت آن را شرح داده و به بیان اهداف و روش های تحقیق خواهید پرداخت.

  این مرحله بسیار مهم حساس بوده و نگارش صحیح پروپوزال نقش بسیار زیادی در تایید شدن آن دارد. بنابراین لازم اصلی تحقیقات و پژوهش های بسیاری را حول محور موضوع انتخاب شده خود انجام داده و به صورت کاملا علمی اقدام به نگارش پروپوزال مدیریت هتلداری نمایید.

  نوشتن پایان نامه ارشد مدیریت هتلداری

  پس از آن که پروپوزال شما تصویب شد نوبت به آن می رسد که پایان نامه خود را انجام دهید. نگارش پایان نامه مدیریت هتلداری دارای اصول و قواعد تعریف شده ای است که باید از پیش شیوه نگارش پایان نامه را از سایت دانشگاه خود دانلود، مطالعه و سپس پایان نامه خود را بر اساس آن تنظیم نمایید.

  به طور کلی هر پایان نامه شامل فصل های زیر است:

  فصل اول: مقدمه و بیان مسئله

  جذاب بودن مقدمه نقش بسزایی در جذب خواننده و مخاطب داشته و می تواند وی را تا پایان همراه شما نگه دارد. بنابراین از جملات رسا و زیبا و در عین حال علمی در طول پایان نامه خود استفاده کرده و تاریخچه کوتاهی از موضوع مورد نظر را ارائه نمایید. سپس می ‌توانید در خصوص سایر موضوعات

  مدیریت هتلداری

  از جمله اهمیت موضوع و بیان مسئله صحبت نمایید.

  فصل دوم: پیشینه تحقیق

  تحقیقات گذشته و سابقه مطالعاتی موضوع و نیز آخرین تئوری های نوشته شده در منابع علمی در این فصل مورد بررسی قرار می گیرند. می توانید در این فصل به مرور منابع موجود و نیز جدیدترین پژوهش‌ های انجام شده پرداخته و ضرورت پایان نامه خود را شرح دهید.

  فصل سوم: روش تحقیق

  انتخاب روش های تحقیق اصولی و حرفه ای که سبب می ‌شود انجام پایان نامه مدیریت هتلداری به بهترین نتیجه منتهی شود در این فصل ذکر می شوند.

  فصل چهارم: نتیجه گیری

  همه آزمایش ها، معادلات و سنجش هایی را که برای انجام پایان نامه مدیریت هتلداری خود مورد استفاده قرار داده اید و به نتایج آن ها دست یافته های در این فصل ذکر می شوند. می ‌توانید برای اعلام نتایج از انواع نمودار ها و یا تصاویر استفاده کنید و بدین طریق نتایج را به صورتی سریع‌تر به مخاطب انتقال دهید.

  فصل پنج: پیشنهاد و جمع بندی

  در این فصل تفسیر دقیق، بررسی مباحث و پیشنهادهای مطرح شده درباره موضوع پایان نامه نگارش می شود.

  دفاع از پایان نامه مدیریت هتلداری

  پس از نوشتن پایان نامه مدیریت هتلداری و تایید آن توسط اساتید مشاور و راهنما نوبت به دفاع از پایان نامه مدیریت هتلداری می رسد. تاریخ دفاع از پایان نامه مدیریت هتلداری توسط مدیر گروه تعیین شده و دانشجو لازم است که خود را برای دفاع از پایان نامه آماده نماید.

  برگزاری جلسه دفاع از پایان نامه بسیار دشوار بوده و با رعایت نکات علمی و حرفه ای می توانید بهترین جلسه دفاع از پایان نامه مدیریت هتلداری را برای خود به ارمغان آورید. به این منظور لازم است که یک پاورپوینت حرفه ای را طراحی کرده و به صورت علمی به سوالات اساتید داور و افراد حاضر در جلسه پاسخ گویید.

  [av_promobox button=’yes’ label=’کلیک کنید’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ label_display=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ box_color=” box_custom_font=’#ffffff’ box_custom_bg=’#444444′ box_custom_border=’#333333′ gradient_color_direction=’vertical’ gradient_color_1=’#000000′ gradient_color_2=’#ffffff’ gradient_color_3=” border_promo=” border_promo_width=” border_promo_width_sync=’true’ border_promo_color=” border_radius_promo=” border_radius_promo_sync=’true’ box_shadow_promo=” box_shadow_promo_style=’0px,0px,0px,0px’ box_shadow_promo_color=” link=’post,5920′ link_target=” hover_opacity=” sonar_promo_effect=” sonar_promo_color=” sonar_promo_duration=’1′ sonar_promo_scale=” sonar_promo_opac=’0.5′ id=” custom_class=” template_class=” av_uid=’av-o7ve89′ sc_version=’1.0′ admin_preview_bg=”]
  بد نیست بخوانید!

  انجام صفر تا صد پایان نامه ارشد + ارائه موضوع و مشاوره رایگان
  [/av_promobox]

  سخن پایانی

  تیم پژوهشی کافه یادداشت کار خود را از سال ۱۳۸۹ به مدیریت آقای احسان عطایی فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه امام رضا (ع) مشهد آغاز کرد؛ زمینه فعالیت های این تیم از ترجمه و خلاصه سازی شروع شده و به مشاوره در انجام پروپوزال، پایان نامه، مقالات دانشگاهی و سمیناری ختم می شود.

  انجام پایان نامه مدیریت هتلداری برای دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته بسیار حائز اهمیت بوده و در صورتی که به خوبی از پس این امر برآیید، می توانید موفقیت های شغلی و تحصیلی بسیاری را برای خود ایجاد نمایید. برای دریافت مشاوره در تمامی مراحل انجام پایان نامه مدیریت هتلداری می توانید روی تیم کافه یادداشت حساب کنید.

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ در چه مرحله‌ای از تحقیق باید آن را بنویسیم؟
  پایان نامه

  طرح تفصیلی پایان نامه چیست؟ + راهنمای تکمیلی

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟
  پایان نامه

  مهلت تمدید دفاع پایان نامه چند ترم است؟ [سنوات ترم 4]

  نقش و اهمیت استاد راهنما در پایان نامه
  پایان نامه

  وظایف استاد راهنما در پایان نامه [مشاوره پایان نامه]

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟
  پایان نامه

  شرایط اختیاری شدن پایان نامه ارشد چگونه است؟

  روش جمع‌آوری داده‌ در انجام پایان‌نامه
  پایان نامه

  روشهای جمع‌آوری داده‌ و داده سازی پایان‌نامه در کافه یادداشت ارائه شد!

  پایان نامه

  تاثیر نمره پایان نامه ارشد در معدل کارشناسی چقدر است؟

  پایان نامه

  انواع پرسشنامه برای پایان نامه ارشد و دکتری + انجام پرسشنامه پایان نامه

  پروپوزال و پیش پروپوزال چه تفاوتی دارند؟
  پایان نامه

  تفاوت پروپوزال و با پیش پروپوزال + انجام پیش پروپوزال

  روش صحیح منبع نویسی پایان نامه
  پایان نامه

  منبع نویسی پایان نامه توسط کافه یادداشت ارائه شد!

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری
  پایان نامه

  نمونه پایان نامه کارشناسی ارشد [دانلود رایگان]