ترجمه انگلیسی به فارسی حرفه ای؛ ترجمه تمام با تضمینی بازگشت وجه!

ترجمه انگلیسی به فارسی و العکس

شاید با پیشرفت رسانه و ارتباطات بین المللی ترجمه پربسامدترین کلمه ای باشد که تابحال به شنیده باشید. ترجمه در معنای لغوی به به فرآیندی گفته می شود که کلمات و جملات زبان مقصد به کلمات و جملات معادل در زبان مقصد بازگردانی می شوند اما همه چیز به همین سادگی نیست. همانطور که بسیاری از زبان شناسان و نظریه پردازان در این حوزه معنا و درک متنوعی از واژه ترجمه و فرآیند آن را داشته اند، عمل ترجمه حرفه ای انگلیسی به فارسی هم در عمل می تواند کاری بسیاری پیچیده ای باشد و صرفا کسی که در رشته مترجمی فارغ التحصیل شده را نمی توان به عنوان مترجم قلمداد کرد چه برسد به کسانی که بعضا در رشته هایی غیر از مترجمی مشغول به تحصیل بوده و صرفا بخاطر توانایی بالا در دیگرمهارت های زبانی نظیر Speaking و Listening اقدام به ترجمه می کنند. البته برای ترجمه دانشجویی عمل ترجمه کار چندان پیچیده ای نیست و تقریبا هرکسی می توان از پس ترجمه دانشجویی برآید.

تیم متخصص کافه یادداشت، با تضمین کیفیت و تحویل به موقع آماده ارائه خدمات به شما عزیزان برای انجام پایان نامه دانشگاهی می باشد. با اعتماد به تیم ما، پایان نامه ایده‌آل خود را ارائه کنید. راهنمایی متخصصان ما در انتظار شماست. با شماره 09359816287 در تماس باشید.

تیم تمام مترجمان کافه یادداشت علاوه بر داشتن مدرک دانشگاهی در رشته مترجمی از دیرباز دستی بر آتش داشته و متون زیادی را در رشته های مختلف ترجمه کرده و با داشتن حافظه های عظیم ترجمه در تمام رشته ها امکان خطا را به صفر رسانده اند. فراموش نکنید ترجمه کردن یک هنر است و هنر در گذر زمان به دست می آید، یک مترجم باید در زمینه زبان فارسی، نگارش، همچنین فهم زبان انگلیسی و قواعد معنایی آن خبره باشد تا بتواند ترجمه خوبی را تولید نماید و این مهم جز با آشنایی با نظرات نظریه پردازان رشته مترجمی امکان پذیر نیست.

مترجمان حرفه ای تیم کافه یادداشت می توانند تمام متون تخصصی، مقالات و کتاب ها را از انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی درتمامی رشته های دانشگاهی برای شما عزیزان ترجمه نمانید. لازم به ذکر است رشته تخصصی تمام مترجمان تیم ما مترجمی زبان انگلیسی است و هیچ یک از مترجمان تیم ما بدون گذارندن دوره های آکادمیکی مترجمی زبان انگلیسی جذب تیم بزرگ ترجمه کافه یادداشت نشده اند.

برای ثبت سفارش اینجا کلیک کنید

ترجمه متن انگلیسی

ترجمه حرفه ای متون چیست؟

از عبارت ترجمه حرفقه ای انگلیسی به فارسی خیلی چیزها می شود فهمید. در حقیقت ترجمه حرفه ای در رابطه با ترجمه های انگلیسی به فارسی یا ترجمه های فارسی به انگلیسی است که ممکن است در کتاب های مرجع، کتابها و متون تخصصی رشته های مختلف موجود باشد. به طور کلی ترجمه متون از نظر محتوایی به چند بخش تقسیم می شوند که عبارتند از:

. ترجمه حرفه ای انگلیسی متون و اسناد تخصصی مهندسی، معماری و حوزه IT

. ترجمه راهنما و دستورالعمل ها، کاتالوگ ها و جزوات دانشگاهی

. ترجمه پاور پوینت ها

. ترجمه محتواهای وبسایت ها

. ترجمه متون تخصصی رشته های پزشکی و پیرا پزشکی

. ترجمه متون تبلیغاتی و بازاریابی

. ترجمه متون عمومی و داستانی

ترجمه این نوع متون مثل ترجمه متون پزشکی یا ترجمه تخصصی معماری کار بسیار پیچیده و دشواری است که اگر مترجم از این رشته های سر رشته ای نداشته باشد در ترجمه آنها دچار مشکل خواهد شد چرا که این رشته های دانشگاهی دارای لغات تخصصی و پیچیده ای است که ترجمه آن کار هرکسی نیست.

ترجمه دانشجویی

یکی دیگر از فاکتورهایی که مشتری در حوزه ترجمه به آن توجه ویژه ای دارد قیمت ترجمه و کیفیت آن است! به عبارت دیگر مشتری علاوه بر این که از مترجم درخواست ترجمه ای تخصصی دارد در عین حال ترجمه ای میخواهد که از نظر قیمتی هم برایش مقرون به صرفه باشد. خوشبختانه تیم کافه یادداشت به که نام بهترین سایت ترجمه تخصصی را برای خود یدک می کشد فکر این مسئله را هم کرده است. مترجمان تیم بزرگ کافه یادداشت متشکل از ۵۰ مترجم در رشته های مختلف هستند که نرخ دستمزد هرکدام بسته به تخصص و کیفیت ترجمه توسط کارشنان کنترل کیفی ترجمه مشخص می شود. در حقیقت بازه قیمتی ترجمه های تیم کافه یادداشت کاملا رقابتی است و کیفیت آن هم در سطح کشور حرفایی برای گفتن دارد. البته باید خاطر نشان کرد که مطئنا ترجمه دانشجویی که مخصوص دانشجویان عزیز بوده و برای پروژه های دانشگاه مد نظر است با ترجمه تخصصی که برای مقالات بیس پایان نامه استفاده می شود از نظر قیمت و کیفیت تفاوت هایی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ترجمه می توانید به بخش قیمت گذاری مراجعه کنید.

کافه یادداشت قطب ترجمه تخصصی متون از زبانهای زنده دنیا به زبان های دیگر

در بهترین سایت ترجمه هیچ محدودیتی بابت ترجمه متون وجود ندارد تیم متخصصی که در کافه یادداشت فعالیت می کنند از پس ترجمه هر متنی و بار هر زبان به زبان دیگر بر می آیند و بابت این موضوع هیچ نگرانی وجود ندارد از خدمات ترجمه حرفه ای کافه یادداشت می توان به ترجمه حرفه ای انگلیسی به فارسی؛ ترجمه حرفه ای فارسی به انگلیسی، ترجمه حرفه ای انگلیسی به فرانسوی یا ترجمه فرانسوی به انگلیسی یا حتی فرانسوی به فارسی اشاره کرد.

یکی دیگر از وجه تمایزات ما نسبت به سایت های مشابه این است که مشتری هزینه پروژه را تعیین می کند نه مترجم!

جالب نه! 

سایت ما به شما عزیزان این امکان رو میده که بر اساس بودجه خودتون پروژه ترجمه انگلیسی به فارسی یا فارسی به انگلیسی به مترجمی که با بودجه پیشنهادی شما موافقت کنه رو انجام بشه!

پشتیبانی سریع و قیمت گذاری سریع

فرآیند این کار در سایت ما آنقدر سریع که اصلا شاید فکر کنید سیستم باگ داره! قیمت گذاری در کسری از دقیقه انجام شده و باهاتون تماس هم میگیریم!

سرعت بالای ترجمه

فرقی نمی کند پروژه شما ترجمه کتاب باشد یا ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی یا پایان نامه؛ مترجمان ما همیشه با تعهد و سرعت بالا آماده انجام دادن پروژه های شما عزیزان هستند.

سخن آخر

لب مطلب رو بهتون بگیم! درسته که ممکن که سایتهای ترجمه زیادی در ایران در زمینه ترجمه حرف اول بزنند اما تیم بزرگ کافه یادداشت از صفر تا صد میتواند تمامی پروژه های شما عزیران رو یک جا انجام بده آن هم با قیمت توافقی و مناسب! همه چیز فقط ترجمه متون نیست!